SISEKUJUNDUS 2 TUNNIGA - TERVIKLIK KONSULTATSIOON ÜLE EESTI

Sul on hulk mõtteid, aga need ei moodusta tervikut?
Täpselt selleks ongi mõeldud Eestis ainulaadne sisekujunduse konsultatsioon. See aitab luua selgust ja saada kinnitust sinu ideedele või pakub välja hoopis uue lähenemise.

  1. VAATAME LÄBI SINU IDEEDKäime koos üle kõik sinu murekohad ja plaanid, Pinteresti-unistused ning Instagrami-uitmõtted.
  2. VALIME VÄLJA SOBIVAD LAHENDUSEDKaalume, millised sinu soovidest on tehtavad, mida ja kuidas tuleks muuta, asendada või ära jätta. Valime koos välja lahendused ja puuduvad tooted ning teeme vajadusel ka kiired eskiisjoonised.
  3. LOOME KAVA EDASISEKSPaneme täpselt paika edasise tegevuskava, kuidas räägitud mõtted reaalselt ellu viia.
Britta-Kodres-Sisekujundaja

TAVAKONSULTATSIOON

maksab 200 € (korduv 175 €) Üle Eesti hind kokkuleppel
kestab kuni 2 tundi
toimub kodus või meie kontoris
mõeldud reaalsele ruumile või alles plaanil projektile

 

TÄHELEPANU IGAL DETAILIL

Sisekujunduse konsultatsioonil keskendume just sinu soovidele
ja ruumi võimalustele. Selle käigus räägime
läbi ka loodusliku ja harmoonilise ruumi
kujundamise põhitõed – mööblipaigutus, värvivalik ja
valgustus. Enamasti keskendume kahele-kolmele
teemale, vastavalt sinu soovidele ja peamistele
probleemkohtadele. Vajadusel teeme ka mitu
konsultatsiooni, et ruumid saaksid ilusad ja head.

Ruumipaigutus

Mõtleme läbi seinte asukohad ja mööbli paigutuse, et ruum oleks loogiline ja seal saaks kergelt liikuda.

Üldkontseptsioon

Paneme paika kodu või äripinna üldise lahenduse ja stiilitunnetuse, et oleks olemas kavand, mille põhjal edasi liikuda.

Stiil

Leiame sinu maitsele vastava põhistiili, millest lähtuda kõigis edaspidistes valikutes.

Värvid

Valime välja ühtse harmoonilise värvigamma, nii on märgatavalt kergem valida tooni diivanile, kardinatele ja kõigele muule.

Materjalid

On see läbivalt naturaalne puit, punutis või midagi muud? Ühtne materjali valik teeb palju lihtsamaks näiteks lampide või liistude leidmise.

Valgustus

Õige valgus teeb ruumi hubaseks. Räägime läbi valgustuse põhiideed ning leiame koha töö- ja meeleoluvalgustitele.

Valgustid

Keset tuba särav lühter enamasti ei toimi. Vaatame üle valgustite tüübid, leiame sobivad ning teeme juttu ka sooja ja külma valgusega pirnidest.

Pistikud-lülitid

Pikendusjuhtmete vältimiseks peaks pistikud kohe algul paigutama õigesse kohta. Ruum ei peaks lähtuma pistikute asukohtadest.

Erimööbel

Aitab ruumi kokku hoida, eriti köögis ja vannitoas. Mõtleme läbi erimööbli stiili, funktsionaalsuse ja teeme vajadusel kiired visandid.

Mööbel

Kas tuba lähtub diivanist või vastupidi? Vaatame üle mööbli, mis on sulle silma jäänud, ja proovime ruumist terviku luua.

Aknakatted

Kardinad annavad ruumile justkui raami, aga mõned kardina stiilid sobivad looduslähedase minimalismiga paremini kui teised.

Jätkusuutlikkus

Mõtleme koos läbi, kuidas teha kujundamisel õigeid valikuid, et ruumid oleksid tervikuna jätkusuutlikumalt disainitud.

Eelnevalt oli õhus küsimus, et kas see kulutus tasub end ära. Vastus on, et igatahes. Britta kuulas rahulikult meie hullud ideed ära ja hakkas siis sellest ühtset tervikut looma. Abistas nii värvilahenduste osas, kui ka ruumipaigutuse ja pisidetailide juures. Ühisloomise protsess oli väga nauditav.

Kristiina Saarna

Ma olen algusest peale oma kodu sisustanud ise, kuid ühel hetkel tundsin, et kätte on jõudnud see aeg, kus tahaksin oma kodu sisekujunduse osas konsulteerida kellegagi, kellega ma koos ei ela. Võtsin ühendust Brittaga, kuna mulle sümpatiseerib tema lähenemine sisekujundusele, samamoodi ka tema loodud ruumide visuaalne keel. Konsultatsioon ise oli aga täpselt see, mis mul vaja oli – selle käigus panime paika plaani, millistest sammudest minu kodu uuenemine saab koosnema ning millises järjekorras neid ette võtta. Fookus sai väga edukalt paika, sain vastused kõikidele oma kümnetele küsimustele ning väga ootan seda päeva, kui saan Brittale ka valminud lõpptulemusest raporteerida!

Aljona Eesmaa

Kartsin, et 2-tunnisest konsultatsioonist ei piisa, kuid õnneks oli hirm asjatu – Britta aitas kõik värvitoonid valida ja keerulised küsimused lahendada. Ta pakkus ka ägedaid lahendusi, mis lisaks korterile omapära. Ise poleks iial nende peale tulnud.

Mariliis Jõras

Britta kuulas ära meie mõttemaailma ja südamesoovid, lisas oma kogemused ja stiilitunde. Tõmbas julgelt maha meie rumalused ja järgmisel päeval saavutatud tulemust vaadates üllatusime naisega mõlemad – just seda me ju tahtsimegi.

Riho
Sisekujundaja-konsultatsioon