PRAKTILINE SISEKUJUNDUSE KONSULTATSIOON

Sul on hulk mõtteid, aga need ei moodusta tervikut?
Täpselt selleks ongi mõeldud Eestis ainulaadne sisekujunduse konsultatsioon. See aitab luua selgust ja saada kinnitust sinu ideedele või pakub välja hoopis uue lähenemise.

  1. VAATAME LÄBI SINU IDEEDKäime koos üle kõik sinu murekohad ja plaanid, Pinteresti-unistused ning Instagrami-uitmõtted.
  2. VALIME VÄLJA SOBIVAD LAHENDUSEDKaalume, millised sinu soovidest on tehtavad, mida ja kuidas tuleks muuta, asendada või ära jätta. Valime koos välja lahendused ja puuduvad tooted ning teeme vajadusel ka kiired eskiisjoonised.
  3. LOOME KAVA EDASISEKSPaneme täpselt paika edasise tegevuskava, kuidas räägitud mõtted reaalselt ellu viia.

TAVAKONSULTATSIOON

maksab 200 € (korduv 175€)
kestab 2 tundi
toimub kodus või meie kontoris
mõeldud reaalsele ruumile või alles plaanil projektile

 

 

TÄHELEPANU IGAL DETAILIL

Konsultatsioonil keskendume just sinu soovidele ja ruumi võimalustele ning selle käigus räägime läbi ka loodusliku ja harmoonilise ruumi kujundamise põhitõed – mööblipaigutus, värvivalik ja valgustus.

Ruumipaigutus

Mõtleme läbi seinte asukohad ja mööbli paigutuse, et ruum oleks loogiline ja seal saaks kergelt liikuda.

Üldkontseptsioon

Paneme paika kodu või äripinna üldise lahenduse ja stiilitunnetuse, et oleks olemas kavand, mille põhjal edasi liikuda.

Stiil

Leiame sinu maitsele vastava põhistiili, millest lähtuda kõigis edaspidistes valikutes.

Värvid

Valime välja ühtse harmoonilise värvigamma, nii on märgatavalt kergem valida tooni diivanile, kardinatele ja kõigele muule.

Materjalid

On see läbivalt naturaalne puit, punutis või midagi muud? Ühtne materjali valik teeb palju lihtsamaks näiteks lampide või liistude leidmise.

Valgustus

Õige valgus teeb ruumi hubaseks. Räägime läbi valgustuse põhiideed ning leiame koha töö- ja meeleoluvalgustitele.

Valgustid

Keset tuba särav lühter enamasti ei toimi. Vaatame üle valgustite tüübid, leiame sobivad ning teeme juttu ka sooja ja külma valgusega pirnidest.

Pistikud-lülitid

Pikendusjuhtmete vältimiseks peaks pistikud kohe algul paigutama õigesse kohta. Ruum ei peaks lähtuma pistikute asukohtadest.

Erimööbel

Aitab ruumi kokku hoida, eriti köögis ja vannitoas. Mõtleme läbi erimööbli stiili, funktsionaalsuse ja teeme vajadusel kiired visandid.

Mööbel

Kas tuba lähtub diivanist või vastupidi? Vaatame üle mööbli, mis on sulle silma jäänud, ja proovime ruumist terviku luua.

Aknakatted

Kardinad annavad ruumile justkui raami, aga mõned kardina stiilid sobivad looduslähedase minimalismiga paremini kui teised.

Jätkusuutlikkus

Mõtleme koos läbi, kuidas teha kujundamisel õigeid valikuid, et ruumid oleksid tervikuna jätkusuutlikumalt disainitud.

Enamasti keskendub konsultatsioon kahele-kolmele teemale, vastavalt sinu soovidele ja peamistele probleemkohtadele. Vajadusel teeme ka mitu konsultatsiooni, et ruumid saaksid ilusad ja head.