SISEKUJUNDUS 2 TUNNIGA – TERVIKLIK KONSULTATSIOON ÜLE EESTI

Sul on hulk mõtteid, aga need ei moodusta tervikut?
Selleks ongi mõeldud Eestis ainulaadne sisekujunduse konsultatsioon, mis annab sulle selged juhised ja ideed, kuidas oma kodu ise uueks luua.

BRONEERI AEG

 1. VAATAME LÄBI SINU IDEED
  – Käime koos üle kõik sinu murekohad ja plaanid, Pinteresti-unistused ning Insta-uitmõtted
  – Täpsustame stiili ja valime välja värvigamma
 2. VALIME VÄLJA SOBIVAD LAHENDUSED

  – Vaatame üle mööblipaigutuse ja uued vajadused
  – Visandame erimööbli ja määrame materjalid-värvid
  – Paneme paika valgustuse ning räägime üle pōhitōed
  – Valime välja puuduolevad tooted-detailid

 3. ABIMATERJALID EDASISEKS
  – Paneme paika tegevuskava, et saaksid kōik samm-sammult tervikuks luua
  – Lisaks saad kaasa minu loodud põhjaliku sisekujundamise juhendi, mis sind kodu loomisel abistab
  – Samuti annan sulle toodetetabeli, kuhu olen välja toonud oma selle aasta lemmikud
Sisekujundaja Britta Kodres

KONSULTATSIOON

 • Maksab 350 € (korduv 250 €). Üle Eesti hind kokkuleppel
 • Kestab 2 tundi
 • Toimub sinu kodus või minu stuudios
 • Mõeldud reaalsele ruumile või alles plaanil projektile

TÄHELEPANU IGAL DETAILIL

Sisekujunduse konsultatsioonil keskendume
just sinu soovidele ja ruumi võimalustele.
Selle käigus räägime läbi ka loodusliku ja
harmoonilise ruumi kujundamise põhitõed –
mööblipaigutuse, värvivaliku ja valgustuse.
Enamasti keskendume kahele-kolmele
teemale, vastavalt sinu soovidele ja
peamistele probleemkohtadele. Vajadusel
teeme ka mitu konsultatsiooni, et ruumid
saaksid ilusad ja head.

Ruumipaigutus

Mõtleme läbi seinte asukohad ja mööbli paigutuse, et ruum oleks loogiline ja seal saaks kergelt liikuda.

Üldkontseptsioon

Paneme paika kodu või äripinna üldise lahenduse ja stiilitunnetuse, et oleks olemas kavand, mille põhjal edasi liikuda.

Stiil

Leiame sinu maitsele vastava põhistiili, millest lähtuda kõigis edaspidistes valikutes.

Värvid

Valime välja ühtse harmoonilise värvigamma, nii on märgatavalt kergem valida tooni diivanile, kardinatele ja kõigele muule.

Materjalid

On see läbivalt naturaalne puit, punutis või midagi muud? Ühtne materjali valik teeb palju lihtsamaks näiteks lampide või liistude leidmise.

Valgustus

Õige valgus teeb ruumi hubaseks. Räägime läbi valgustuse põhiideed ning leiame koha töö- ja meeleoluvalgustitele.

Valgustid

Keset tuba särav lühter enamasti ei toimi. Vaatame üle valgustite tüübid, leiame sobivad ning teeme juttu ka sooja ja külma valgusega pirnidest.

Pistikud-lülitid

Pikendusjuhtmete vältimiseks peaks pistikud kohe algul paigutama õigesse kohta. Ruum ei peaks lähtuma pistikute asukohtadest.

Erimööbel

Aitab ruumi kokku hoida, eriti köögis ja vannitoas. Mõtleme läbi erimööbli stiili, funktsionaalsuse ja teeme vajadusel kiired visandid.

Mööbel

Kas tuba lähtub diivanist või vastupidi? Vaatame üle mööbli, mis on sulle silma jäänud, ja proovime ruumist terviku luua.

Aknakatted

Kardinad annavad ruumile justkui raami ning loovad kodu tervikuks. Õigete toonide ja kangastega on võimalik ruumidele kas sära, hubasust või ka iseloomu juurde tuua.

Jätkusuutlikkus

Mõtleme koos läbi, kuidas teha kujundamisel õigeid valikuid, et ruumid oleksid tervikuna jätkusuutlikumalt disainitud.

Eelnevalt oli õhus küsimus, et kas see kulutus tasub end ära. Vastus on, et igatahes. Britta kuulas rahulikult meie hullud ideed ära ja hakkas siis sellest ühtset tervikut looma. Abistas nii värvilahenduste osas, kui ka ruumipaigutuse ja pisidetailide juures. Ühisloomise protsess oli väga nauditav.

Kristiina Saarna, joogaõpetaja

Ma olen algusest peale oma kodu sisustanud ise, kuid ühel hetkel tundsin, et kätte on jõudnud see aeg, kus tahaksin oma kodu sisekujunduse osas konsulteerida kellegagi, kellega ma koos ei ela. Võtsin ühendust Brittaga, kuna mulle sümpatiseerib tema lähenemine sisekujundusele, samamoodi ka tema loodud ruumide visuaalne keel. Konsultatsioon ise oli aga täpselt see, mis mul vaja oli – selle käigus panime paika plaani, millistest sammudest minu kodu uuenemine saab koosnema ning millises järjekorras neid ette võtta. Fookus sai väga edukalt paika, sain vastused kõikidele oma kümnetele küsimustele ning väga ootan seda päeva, kui saan Brittale ka valminud lõpptulemusest raporteerida!

Aljona Eesmaa, Portail asutaja

Kartsin, et 2-tunnisest konsultatsioonist ei piisa, kuid õnneks oli hirm asjatu – Britta aitas kõik värvitoonid valida ja keerulised küsimused lahendada. Ta pakkus ka ägedaid lahendusi, mis lisaks korterile omapära. Ise poleks iial nende peale tulnud.

Mariliis Jõras

Britta kuulas ära meie mõttemaailma ja südamesoovid, lisas oma kogemused ja stiilitunde. Tõmbas julgelt maha meie rumalused ja järgmisel päeval saavutatud tulemust vaadates üllatusime naisega mõlemad – just seda me ju tahtsimegi.

Riho

Omamata varasemat kujundaja kogemust arvasin esmalt, et kohtumisel on rõhk valdavalt esteetilisel värv-kujundus-stiil kombinatsioonil. Tegelikkuses osutus meie kohtumine aga ülimalt praktiliseks, konkreetseks lahendustekeskseks dialoogiks. Kohtumine oli edasiste otsuste tegemisel lausa hädavajalik ja saime nii palju uut perspektiivi ja mõtteid. Soovitan Brittaga kohtumist absoluutselt kõigile, kes oma kodu rajamisega tegelevad ja seda tõesti juba kasvõi väga varases faasis – siit on tõesti ainult võita.

Kaisa Viljar

Kohtumine oli päris intensiivne ja sain nii palju mõtteid ning julgust kodu edasi teha. Sa tabad nii hästi ära kuidagi selle, mis see puuduolev osa on ja nüüd on mul sirge tee jälle ees, mis ma järgmiseks otsin ja teen. Tuli kohe uus tuhin peale 🙂 Lisaks olid soovitused ka väga konkreetsed, selleni välja, et saigi kohtumise käigus kindel lamp välja valitud.  Samas oli ka palju üldiseid suuniseid ja ideid, mida siis pärast rahulikult lahti mõtestada ja endale sobiv valida. 

Marju Sepp, LUUV OÜ asutaja
Sisekujundaja konsultatsioon