LOOME LOOMULIKKU RUUMI

Sisekujundaja Britta Kodres

Britta Kodres Interiors loob inimesest lähtuvaid looduslähedasi kodusid, kontoreid ja avalikke ruume. Meie ruumid on silmale ilusad, kehale tervislikud ja vaimule rahustavad, tõstes seeläbi igapäevast elukvaliteeti. Aina rohkem tegeleme privaatsete konsultatsioonide ning nõustamisega, et aidata inimestel ise oma ruume luua. Kuid võtame töösse ka üksikuid terviklahendusi ja kujundusprojekte.

Usume, et ruum pole lihtsalt koht magamiseks või töötamiseks, vaid inspireeriv keskkond, kus tunda end päriselt elusana.

Keskendume ruumi väljanägemise kõrval üha enam ka ruumi tundele. Pakume lahendusi, kuidas ruum meid argipäevastressis toetada saaks.

Hindame kõrgelt materjalide puhtust, ajatut disaini, kvaliteeti ja väikest jalajälge loodusele. Võimalusel eelistame naturaalseid materjale, näiteks puitu, kivi ja loodusvärve, mis hoiavad nii meie kui ka planeedi tervist.

Lähtume mõttest, et vähem on rohkem. Meid inspireerib põhjamaine disainikeel, jaapanlik minimalism, lihtsuse ilu ja slow living elustiil. Üks täispuidust lamp ütleb rohkem kui kümme plastikvidinat.

Ettvõtte asutaja ja sisearhitekt, Britta Kodres, on tänaseni Britta Kodres Interiorsi loovjuht, hing ning teenäitaja. Küsi julgelt aega konsultatsiooniks või telli meilt terviklik siselahendus.