LOOME LOOMULIKKU RUUMI

Britta Kodres Interiors loob inimesest lähtuvaid looduslähedasi kodusid, kontoreid ja avalikke ruume. Meie ruumid on silmale ilusad, kehale tervislikud ja vaimule rahustavad, tõstes seeläbi igapäevast elukvaliteeti.

Usume, et ruum pole lihtsalt koht magamiseks või töötamiseks, vaid inspireeritud keskkond, kus tunda end päriselt elusana.

Aina rohkem keskendume ideele, kuidas luua ruumis heaolu. Inimesed on stressis ja ärevad –  kuidas ruumid neid toetada saaks? Küsimus pole ainult selles, et need näeksid head välja, vaid et neis oleks ennekõike hea olla.

Hindame kõrgelt materjalide puhtust, kvaliteeti ja väikest jalajälge loodusele. Võimalusel eelistame naturaalseid materjale, näiteks puitu, kivi ja loodusvärve, mis hoiavad nii meie kui ka planeedi tervist.

Lähtume mõttest, et vähem on rohkem. Meid inspireerib jaapanlik minimalism, lihtsuse ilu ja slow living elustiil. Üks täispuidust lamp ütleb rohkem kui kümme plastikvidinat.

Ettvõtte asutaja, Britta Kodres, on tänaseni Britta Kodres Interiorsi loovjuht, hing ja teenäitaja. Küsi julgelt aega konsultatsiooniks või telli meilt terviklik siselahendus.