Uus algus

Saame tuttavaks. Mina olen Britta – sisearhitekt, sisekujundaja ja nõustaja. Hea tundega ruume olen loonud juba üle kaheksa aasta. 

Miks ma seda teen?

Oma kliente kuulates tajun üha enam vajadust kodude ja tööruumide järele, mis meid nii füüsiliselt kui emotsionaalselt toetaksid. 

Elame kahjuks keskkonnas, kus on palju stressi, kiirustamist, ebatervislikke eluviise, sünteetikat –ja vähe värskes õhus liikumist. Oleme tihti väsinud ja haiged ning on neidki, kes ei suuda enam lihtsalt olemisest rõõmu tunda. Ja mis peamine, oleme kaugenenud loodusest, kõige loomulikumast olemise viisist. Soovin seda muuta, juurte juurde tagasi tulla. 

Hea ruum kui pingete maandaja

Ruumide loomisel peaks teadlikult keskenduma kõigele looduslikule ja harmoonilisele. Sisekujunduses võiks eelistada loomulikke materjale, nii viimistluses kui ka mööblis. Läbi tuleks mõelda nii ruumiloogika kui ka valguslahendused, et need toetaksid kõiki meie meeli. Kuulama peaks oma sisetunnet, et kodu vastaks meie endi vajadustele ja kestaks ajas, mitte poleks loodud viimase kuuma trendi järgi.

Sisekujundajana usun, et ruum ei ole pelgalt koht, kus elada, magada või töötada. Ruumid võiksid meid hoopis toetada, inspireerida ja meie igapäevast elukvaliteeti tõsta.

Rahustav slow living elustiil

Harmoonilist kodu toetab ka minimalism ning idamaiste juurtega slow living elustiil, mis õpetab meid elu nautimiseks vähem tarbima ning rohkem tasakaalu hoidma. Nii endas kui ka ruumis. 

Olen slow living filosoofiat juba aastaid sügavuti uurinud ja ka omal nahal praktiseerinud. Julgen kinnitada, et ruumil on meie enesetundele suurem mõju, kui esmapilgul arvata oskame. 

Alustame koos

Nii otsustasingi alustada blogiga, et kõik need sisekujunduse inspireerivad teadmised, taipamised ja tunnetused sinuni tuua. Loodan, et see aitab ka sinul enda ümber olevat ruumi, ja seeläbi ka iseennast, paremaks luua. 

Armastusega

Britta